פונדקאות בחו"ל

כמעט כל זוג הבא במטרת הנישואין חולם להרחיב את המשפחה שהקימו ולהיות הורים. לחבוק ילד זוהי שאיפה מאוד טבעית ובסיסית של כל זוג. לא מעט זוגות אינם מצליחים להיכנס להריון באופן טבעי ואף לאחר שהם עוברים טיפולי פוריות לא קלים, חלום ההורות עדיין לא מצליח להתגשם. לא מעט מאותם זוגות מתחילים לחשוב על תהליך פונדקאות שיכול לסייע להם לחבוק בסופו ילד משלהם.

תהליך פונדקאות- במה מדובר?

בהליך פונדקאות שואבים ביצית מהאם ומפרים אותה באמצעות תאי הזרע של האב בתנאי מעבדה מחמירים. לאחר מכן, מחזירים את העוברים אשר התקבלו לאחר ההפריה לגופה של האם הנושאת הנבחרה לתפקיד, הלא היא: הפונדקאית. הפונדקאית בעצם נושאת את העובר של בני הזוג ובתום תהליך ההיריון והלידה היא מוסרת את התינוק להוריו הביולוגיים. מדובר למעשה על פתרון מעולה אשר מאפשר לזוגות רבים כיום להגשים את חלום ההורות שלהם גם לאחר שהם נואשו מכל הניסיונות הטבעיים להרות.

כיום נושא הפונדקאות הפך לנפוץ ביותר והוא קיים הן בארץ והן בעולם. אם אתם חושבים על פונדקאות בחו"ל, כדאי שתכירו את היתרונות והחסרונות בהליך זה טרם אתם בוחרים לעבור אותו.

יתרונות של פונדקאות בחו"ל

כיום המדינות הפופולאריות ביותר עבור ישראלים לביצוע הליך פונדקאות הן: אוקראינה, ארצות הברית וגם גאורגיה. חשוב לדעת כי פונדקאות בארה"ב מתאימה לכל זוג לרבות זוגות חד מיניים, זוגות בהורות משותפת, ידועים בציבור ועוד. גם באוקראינה ובגאורגיה הליכי הפונדקאות נוחים ורלוונטיים לאוכלוסייה מגוונת. הנה כמה מהיתרונות שיש להליך פונדקאות בחו"ל:

היתרון המשמעותי ביותר הוא ללא ספק המחיר. המחיר בחו"ל עבור הליך פונדקאות יהיה הרבה יותר נוח מהמחיר אשר משלמים בישראל עבור הליך זה.

הליך פונדקאות בחו"ל יש יתרון של שמירה על אנונימיות, דבר שללא ספק חשוב עבור הורים רבים שלא מעוניינים לחשוף את הסיפור שלהם בפני כולם.

ההמתנה עד תחילת הטיפול במדינות שונות בחו"ל עומד על פרק זמן של 4 שבועות בלבד כך שנחסכים לא מעט כאבי ראש מיותרים ופרוצדורות אשר בישראל דורשים כמה חודשים ארוכים. מכיוון שממד ההמתנה הוא דבר לא קל עבור הורים בתהליך פונדקאות, אין ספק שההמתנה הקצרה בחו"ל לתחילת ההליך מהווה יתרון משמעותי מאוד.

חסרונות בהליך פונדקאות בחו"ל

כאמור, על אף שיש לא מעט יתרונות לביצוע ההליך בחו"ל, חשוב מאוד להכיר גם את החסרונות שבביצוע ההליך בחו"ל וזאת בכדי שתהיה לכם אפשרות לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

מבחינת הנגישות להליך כולו, כאשר הוא מתבצע בחו"ל ההורים ידרשו לבלות ימים רבים בנסיעות  וכן בשהייה במדינה זרה וזאת בכדי להשלים את כל הבדיקות הנדרשות להליך וכל הפרוצדורה הנלווית לרבות טיפולי הפריה בפועל, תהליך ליווי ההיריון, בדיקות שונות לאורך הדרך וכמובן הלידה עצמה. בישראל הרבה יותר קל ונוח להיות זמינים לתהליך.

אחד היתרונות הגדולים של פונדקאות בחו"ל הוא שיש  לא מעט מדינות שבהן כל זוג יכול לעבור הליך פונדקאות. בעוד שבישראל לדוגמא זוגות חד מיניים לא יורשו לעבור הליך פונדקאות, בחו"ל הם יכולים לעשות זאת. על כן, כל זוג חייב לקחת בחשבון את כל היתרונות והחסרונות של פונדקאות בחו"ל וכן לברר את התנאים לביצוע ההליך במדינות שונות ובייחוד במדינות הידועות כטובות ביותר עבור ביצוע הליך פונדקאות לרבות: מדינות בארה"ב, גאורגיה או אוקראינה, טרם הם מקבלים החלטה.

 

דרכים לביצוע עיצוב משרדים

עיצוב משרד לעתים קרובות אנו חושבים על משרד כעל מקום שבו אנשים עובדים. עם זאת, זה יותר מזה; זה מקום של אינטראקציות. אינטראקציה זו יכולה

תפקידו של בדק בית? ולמה הוא חשוב?

הקבלנים בדקו את הבית לדירה חדשה, אז עכשיו אנחנו מוכנים לקנות! זוהי דוגמה מושלמת לאופן שבו עוזרי AI יכולים לחסוך זמן ולשפר את היעילות במגוון

לפרסום כתבה באתר

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

דרכים לביצוע עיצוב משרדים

עיצוב משרד לעתים קרובות אנו חושבים על משרד כעל מקום שבו אנשים עובדים. עם זאת, זה יותר מזה; זה מקום של אינטראקציות. אינטראקציה זו יכולה

תפקידו של בדק בית? ולמה הוא חשוב?

הקבלנים בדקו את הבית לדירה חדשה, אז עכשיו אנחנו מוכנים לקנות! זוהי דוגמה מושלמת לאופן שבו עוזרי AI יכולים לחסוך זמן ולשפר את היעילות במגוון